Strona główna
Prestiżowa odznaka dla burmistrza Remigiusza Lorenza
Burmistrz Remigiusz Lorenz wziął udział w obchodach święta Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Żaganiu. Został uhonorowany przez organizatorów Odznaką Pamiątkową.
Obchody święta Oddziału Żandarmerii Wojskowej odbyły się 25 czerwca w Żaganiu. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia mundurowym i cywilom. Odznakę Pamiątkową Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Żaganiu, przyznaną przez komendanta oddziału płk dr Daniela Kowalczyka odebrał m.in. R. Lorenz. Podobnymi odznaczeniami uhonorowano m.in. burmistrzów Skwierzyny Wojciecha Kowalewskiego i Sulechowa Wojciecha Sołtysa.
Gmina 













