Logo: Powiat Średzki Gmina Międzyrzecz

Logo: MigamMigam Logo: BIPBIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Strona główna

Innowacyjny Międzyrzecz

Ilustracja do informacji: Innowacyjny Międzyrzecz
W Międzyrzeczu odbyła się Gospodarcza Inauguracja 2020 Roku. O konieczności wdrażania nowoczesnych technologii mówił m.in. burmistrz Remigiusz Lorenz.
 
Gospodarcza inauguracja roku odbyła się 20 stycznia w gościnnych progach Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury. To nie przypadek. Uczestnicy i organizatorzy zgodnie zaznaczali, że Międzyrzecz jest przykładem dynamicznego rozwoju i wzorem dla innych lubuskich gmin. Uczestniczyło w niej ponad 200 osób - przedsiębiorców, naukowców, działaczy organizacji i stowarzyszeń gospodarczych, parlamentarzystów oraz przedstawicieli władz samorządowych i administracyjnych państwowej na czele z wojewodą Władysławem Dajczakiem i członkiem zarządu woj. lubuskiego Marcinem Jabłońskim.
 
 
Organizatorem inauguracji była Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa i Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, reprezentowane przez prezesów Jerzego Korolewicza i Krzysztofa Kielca, którzy razem z burmistrzem Remigiuszem Lorenzem otworzyli forum gospodarcze, Tematem były innowacje w gospodarce. O ich znaczeniu mówił m.in. burmistrz Remigiusz Lorenz.
 
– Musimy patrzeć w przyszłość – zaznaczał podczas kuluarowych rozmów z przedsiębiorcami i politykami.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją