Logo: Powiat Średzki Gmina Międzyrzecz

Logo: MigamMigam Logo: BIPBIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Strona główna

BUDŻET OBYWATELSKI 2017- OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Ilustracja do informacji: BUDŻET OBYWATELSKI 2017- OGŁOSZENIE WYNIKÓW
Pierwsza edycja Budżetu Obywatelskiego gminy Międzyrzecz cieszyła się ogromną popularnością. Zgłoszono 89 zadań na formularzu zgłoszenia z czego 44 zadania zostały ujęte na liście rankingowej i zostały poddane pod głosowanie mieszkańców.
W pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego 2017 w ręce Mieszkańców Gminy Międzyrzecz zostało oddane 500 tys. złotych, które pozwolą na realizację 10 najlepszych zadań.
8882 głosy zostały oddane metodą tradycyjną – poprzez wypełnienie karty do głosowania oraz wrzucenie jej do urny w jednym z 31 lokalach na terenie Gminy Międzyrzec, 7 głosów oddano drogą internetową, natomiast 1 głos wpłynął do Urzędu Miejskiego w Międzyrzeczu pocztą.
Spośród wszystkich oddanych głosów, znakomitą większość stanowiły głosy ważne. Proporcja 8498 ważnych kart do 392 nieważnych świadczy o dużej staranności głosujących.
 
 
W ramach podsumowania tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego 2017 prosimy o wypełnienie ankiety, na podstawie której będziemy mogli dokonać zmian w regulaminie biorąc pod uwagę opinie mieszkańców.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją